P  R  A  C  O  W  N  I  A        P  R  O  J  E  K  T  O  W  A
Pracownia Projektowa ''ConstructoR'' Michał Wałkuski istnieje              na rynku od 2006 roku. Siedziba firmy mieści się w centrum             Gliwic przy ul. Nowy Świat 35 B.

Pracownia specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów instytucjonalnych, jednostek budżetowych oraz prywatnych przedsiębiorstw, podejmując się zarówno projektowania nowych obiektów jak i prowadzenia prac inwentaryzacyjno-projektowych przy adaptacjach   i modernizacjach obiektów istniejących.

O firmie ...
Operaty wodno-prawne
Dokumentacja geotechniczna
Ekspertyzy i oceny techniczne
Przygotowanie dokumentacji zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych
Kosztorysowanie
Nadzory inwestorskie
Kierownictwo budów
Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe opra­cowanie projektów            o zróżnicowanym stopniu trudnosci, od etapu koncepcji poprzez kompletną dokumentację projektową wraz z kosztorysami                       i specyfikacjami, aż po uzyskanie wszelkich formalnosci i uzgodnień związanych z opracowaniem, łącznie z pozwoleniem na budowę.


Współpracujemy z  profesjonalnymi, wyspecjalizowanymi projektantami w zakresie opracowań branżowych. Całosć dokumentacji wykonujemy techniką komputerową z wykorzystaniem profesjonalnych programów graficznych, programów do analizy konstrukcji oraz kosztorysowania.

Dynamiczny rozwój firmy zapewnia grono młodych, wykwalifikowanych inżynierów, w większosci absolwentów Wydziału Budownictwa Politechniki Sląskiej, oraz doświadczona kadra zarządzająca.
KONTAKT
Telefon / fax :   (32) 230 59 37
Email:  biuro@constructor.net.pl
Adres:  44-100 Gliwice
            ul. Nowy Świat 35 B

NASZA OFERTA
Projekty architektoniczno-budowlane
Audyting energetyczny
Certyfikacja energetyczna
Kontakt
Referencje
Realizacje
Strona główna
Codziennie: od poniedziałku do piątku
w godzinach   7:00 - 15:00

NIP:  646-221-82-45
REGON:
240420408

zobacz na mapie
Przeglądy techniczne obiektów